Skip to content
Početna stranica » Novosti » Započni svoju robotsku nogometnu avanturu: Pridruži se našoj studentskoj udruzi!

Započni svoju robotsku nogometnu avanturu: Pridruži se našoj studentskoj udruzi!


Mislite da imate elemente konstrukcije u malom prstu ili želite pokazati svoje hardverške vještine u PCB dizajnovima? Ili pak mislite da imate oko za fotke i super komunikacijske vještine? Upravo Vas tražimo!

Ako vas zanima konstrukcija, hardware, software ili marketing, imamo mjesta za vas u našim timovima koji rade na zanimljivim projektima.

Bacite se u akciju, naučite nove vještine i uživajte u zajedničkom radu na stvaranju robota nogometaša koji će osvojiti teren i borbenom robotu! Osim što ćete se educirati i razvijati u područjima tehnologije, inovacija i timskog rada, zajamčeno je da ćete se dobro zabaviti u društvu entuzijastičnih kolega. Postanite dio naše kreativne i dinamične studentske obitelji te zajedno gradimo budućnost nogometnih robotičara!

Vidimo se na sljedećem sastanku!

Sve prijave primamo preko e-maila: udruga.mehatronicara@gmail.com ili društvenih mreža!

Vaša,
Udruga mehatroničara!