Skip to content
Početna stranica » Novosti » Udruga mehatroničara na Smotri Sveučilišta i Danima FSB-a!

Udruga mehatroničara na Smotri Sveučilišta i Danima FSB-a!


Pozivamo te da nam se pridružiš na Smotri Sveučilišta koja će se održati od 9.11. do 11.11. na Zagrebačkom Velesajmu, gdje ćemo predstavljati Fakultet Strojarstva i Brodogradnje. Moći ćeš saznati više o mogućnostima koje nudi naš fakultet i o raznim udrugama kojima se možeš pridružiti. Dodatne informacije možeš pronaći na službenoj stranici Smotre Sveučilišta u Zagrebu.

Uz to, 15.11. imat ćeš priliku zaigrati nogomet s našim robotom na Sajmu studentskih udruga FSB-a! Sajam studentskih udruga FSB-a predstavlja dio dugogodišnje tradicije Dana FSB-a. Mjesto održavanja je Sveučilišni nastavni centar AGG – FSB. Detalje o mjestu održavanja i ostatku programa možeš pronaći ovdje.