Početna stranica » Novosti » Fightbotics 2022.

Fightbotics 2022.

Ovaj petak sudjelovali smo na prvim borbama robota u Hrvatskoj koje su organizirale kolege iz Fightbotics-a. Naš robot borac imena SpužvaBot pobijedio je svoje suparnike iz tima Sinusmatic i RAFI. Naš robot bio je naoružan flipperom i spinnerom i pomeo je konkurenciju u prva dva sukoba.

SpužvaBot je nažalost uništen u trećoj borbi prilikom sukoba s robotom Penetrator firme Greyp. Zbog nastale štete, nismo mogli sudjelovati u nastavku natjecanja. Članovi udruge koji su izradili robota, Marko Pivac, Filip Kuzminski i Denis Sinković nisu ostali pognute glave i uzeli ovaj gubitak kao lekciju za sljedeće borbe.

Možda nismo bili prvi na ovom natjecanju, ali zato je SpužvaBot definitivno osvojio srca publike. Zahvaljujemo se organizatorima ovog eventa, kolegama iz Fightbotics-a!