Početna stranica » Novosti » Dani Fakulteta strojarstva i brodogradnje 7. – 11. studenog

Dani Fakulteta strojarstva i brodogradnje 7. – 11. studenog

Povodom 103. rođendana FSB-a posjetite nas na Danima fakulteta od 7. studenog .2022. – 11. studenog 2022. godine!

Dođite na Dane FSB-a gdje ćete moći poslušati prezentaciju naše Udruge mehatroničara u srijedu 9. studenog od 15.20h u Velikoj vijećnici na Fakultetu strojarstva i brodogradnje!

U četvrtak 10.11 vas očekuje Sajam studentskih udruga gdje ćete moći pronaći i naš štand te se poigrati s gotovim robotom i sudjelovati u mini igricama i natjecanjima!

Osim naših aktivnosti Fakultet strojarstva i brodogradnje pripremio je uzbudljiv program za sve studente kroz cijeli tjedan, tako da se svakako pojavite na nekim od njih kao što su Pub kviz u FSB menzi ili Stand-up show!

Vidimo se! 🤖🔧🔨