Skip to content
Početna stranica » Novosti » Predstavili smo Udrugu na Danima FSB-a!

Predstavili smo Udrugu na Danima FSB-a!

Predstavili smo našu Udrugu na Danima Fakulteta strojarstva i brodogradnje. Naš štand je bio jako posjećen, čak nas je intervjuiralo par hrvatskih televizijskih kuća (HRT, Mreža Tv, Studentska televizija). Svi prisutni mogli su vidjeti našeg robota i okušati se u nagradim igrama. Zainteresirani su pokušali upravljati robotom i zabiti gol, a onaj najbrži osvojio je našu majicu. Također, oni manje entuzijastični zaigrali su drugu nagradnu igru gdje su ubacili svoje ime u kutiju, iz koje je izvučeno dvoje sretnih dobitnika majce Udruge.

Predsjednik udruge Filip Kuzminski imao je prezentaciju o Udruzi u Velikoj vijećnici FSB-a, gdje je pred drugim udrugama koje su sudjelovale u Danima FSB-a pričao o dosadašnjim dostignućima i ciljevima za budućnost.